05 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları…

5 Mart günlük burç yorumları
Paylaş
 


05 Mart 2014

KOÇ:

Gökyüzü bugün, ruhsal anlamda yaşanacak dalgalanmalara işaret etmekte. Hüzün, mutluluk ve isyan gün boyu iniş çıkışları ile sizleri duygusal bir hale sokabilir. Başkalarının sebep olduğu acıları depreştirmeyin ve anı yaşayın. Sevilip sevilmenin huzurunu yaşayın ve bu sizleri güçlendirsin. Şöyle size sunulanları bir gözden geçirin ve ilahi adaletin daima haklıdan yana olduğunun farkına varın. Özel yaşamınızda da eş ve çocuğunuzla keyifli bir gün sizleri karşılamakta.

BOĞA:

Gökyüzü bugün, duygularınızla hareket etmeniz için sizleri desteklemekte. Ailenizle ve sevdiklerinizle iletişime önem verin, sezgilerinizin sizi yönlendirdiği şekilde hareket edin. Bugün dinlenmeyi ihmal etmeyin, son derece yoğun ve tempolu bir hafta sizleri bekliyor. Sağlığınızı ihmal edersiniz ilerleyen günlerle birlikte problemler yaşayabilirsiniz. Bugün zihninizi boşaltın ve ruhunuzu dinlendirip enerjinizi yükseltecek aktivitelerde bulunun.

İKİZLER:

Gökyüzü, aşk hayatınızda daha cesur adımlar atmanız için destekliyor sizleri. Özel yaşamınızda ise hızlı gelişmelere hazır olun. Bitirmekte zorlandığınız bir ilişki içindeyseniz gökyüzü tüm gücü ile desteklerken bitirmeli, yeni başlangıçlara doğru yol almalısınız. Bu süre içinde kendinize zaman ayırın, ruhunuzu dinlendirin ve yüreğinizi özgürleştirin. Bekar İkizler, eski bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Korkmadan aşkın rüzgarına kapılabilirsiniz. Kalp kırıklıklarınızı unutturacak ruh eşi her an kalbinizin kapısından içeri girebilir.

YENGEÇ:

Gökyüzü, duygusal konularda huzursuz bir ruh hali içinde olabileceğinize işaret etmekte. Ayrılık aşamasında iseniz ve mecburiyetlerden dolayı aynı evde bulunmak zorunda kalıyorsanız dikkatli olmalı, kendinizi zarara uğratacak davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Aksi halde ciddi anlamda zor olaylarla karşılaşabilir, tek başınıza mücadele edebilmek için yeterli gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Özel hayatınızda ise günlerdir yaşanan olumsuzluklar sona eriyor ve rahat bir nefes alarak olumlu gelişmelerle huzur buluyorsunuz.

ASLAN:

Gökler bugün, yüksek enerjinizin davranışlarınıza olumlu bir şekilde yansıyacağına işaret etmekte. Bu güzel etkiyi özel hayatında fazlasıyla kullanabilirsiniz. Olumlu enerjiniz sayesinde yakınlarınızın da desteğini alacaksınız. Yeniliklere alışmaya başladığınız bu süreçte taşlar yerli yerine oturmaya başlayacak ve sizler kendinizi daha da güvende hissedeceksiniz. Uzun süredir devam eden birliktelikleri olan Aslan’lar, süregelen sorunlarda ortak değerlerde buluşabileceğiniz bir gündesiniz.

BAŞAK:

Gökler bugün, yüksek enerjinizin davranışlarınıza olumlu bir şekilde yansıyacağına işaret etmekte. Bu güzel etkiyi iş hayatında fazlasıyla kullanabilirsiniz. Olumlu enerjiniz birlikte çalıştığınız insanların da motive olmalarını sağlayacak ve ilgilendiğiniz konularda onların da desteğini alacaksınız. Yeniliklere alışmaya başladığınız bu süreçte taşlar yerli yerine oturmaya başlayacak ve sizler kendinizi daha da güvende hissedeceksiniz. Özel yaşamınızda süregelen sorunlarda ortak değerlerde buluşabileceğiniz bir gündesiniz. Birlikteliği olmayan Başak’lar, arkadaşınız olan biriyle özel bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

TERAZİ:

Bugün, özel yaşamınızda özgürlük ihtiyacınız yükselecek ve bu nedenle ilişkinizi sorgulayabilirsiniz. Anlık kararlar daha sonrası için büyük pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir. Bu süreçte kendinizi daha da geliştirecek yeni girişimlere açık olmalı, bu şansı çok iyi değerlendirmelisiniz. Gün içinde karşılaşacağınız eski bir arkadaşınızdan sürpriz bir iş teklifi alabilirsiniz. Bekar Terazi’ler, ilgi duyduğunuz birinin sevecen yaklaşımlarıyla yeni bir ilişkiye başlangıç yapabilirsiniz, bu konuda sezgilerinize güvenmeniz yeterlidir. Size doğruyu işaret edeceğinden emin olabilirsiniz.

AKREP:

Değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabul ederek değişim enerjisine ayak uydurmalısınız. Yaptığınız işte ne kadar çok kendinize güvenir ve gelişime açık olursanız o denli kazançlı çıkarsınız. Özellikle aile bireylerinizle ilişkilerinizde uyarılarınıza rağmen söylediklerinizi dikkate almayan yakınlarınızı değiştirmeye kalkmayın. Uğraşlarınız çaba vermeyecektir, ısrarcı olmayın ve kendi hallerine bırakın. Duygularınızla aklınız arasındaki bağı dengeleyerek sizin için neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu belirlemenin zamanı geldi. Ruhsal tekamülünüzün fazlasıyla yoğun olacağı bu süreçte kendinizi yeniden keşfedecek ve dünyayı farklı değerlendirerek yaklaşımlarınızı bu doğrultuda geliştireceksiniz.

YAY:

Yeni insanlarla tanışmalar yeni başlangıçları da beraberinde getirecek. Uzun zamandır gerçekleşmesini istediğiniz maddi manevi şanslarla karşılaşacaksınız. Maddi konularda emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacak, uzun zamandır istediğiniz yatırımlarınızı gerçekleştirebilecek imkanlarla karşılaşacaksınız. Özel yaşamınıza gelince, sizler aşkla beslenen insanlarsınız, değiştiremeyeceğinize inandığınız bir ilişkiyi daha fazla zorlamak sadece üzülmenize neden olacaktır. Her bitiş yeni bir başlangıçtır sizler için.

OĞLAK:

Yaşamınızda öncelik sıralamanızın değiştiği bir gün karşılıyor sizleri. Kişisel gelişiminize fazlasıyla önem verecek ve iç dünyanızda keşfedilmeyi bekleyen özelliklerinizi dış dünyaya yansıtacaksınız. Belirlediğiniz doğrultuda girişimler yapmayı denerseniz olumlu sonuçlar alacaksınız. Özel yaşamınızda ise yaşadığınız sarsıcı olaylar sizleri olgunlaştırdı. Anlık öfkelerin getirdiği zararların bilincindesiniz ve huzur arıyorsunuz. Evren engin bir deniz, siz de bu yolun kaptanısınız. Şimdi sizlere düşen, gerek ilişkilerinizde gerek iş hayatınızda yolunuzu net bir şekilde tayin edip rotanızı belirlemek olacaktır. Yaşanmışlıkların verdiği ruhsal yorgunluklara bağlı problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Kendinize her zamankinden daha fazla özen göstermeyi ihmal etmeyin.

KOVA:

Bugün seçimlerinizi çok iyi yapmalısınız. Aynı anda birden fazla konu ile ilgileniyorsanız ruhunuzu yansıttığınız ve sezgilerinizin de işaret ettiği baskın gelecek tarafı seçerek yola devam kararı almalısınız. Kalıplaşmış düşüncelerinizden uzaklaşarak yeni fikir ve önerilerinizle kariyer hayatınızı yeniden şekillendirebileceğiniz özel bir dönemdesiniz. Özel hayatınıza gelince başkalarının sorumluluklarını taşımaktan yoruldunuz. Yakın çevrenizin üzerinizde kurduğu baskıdan özgürleşme isteğiniz ön plana çıkıyor. Kendinizi doğru sözlerle ifade ederek sizin de bir hayatınız olduğunu, buna saygı duymaları gerektiğini hatırlatarak bunu sağlayabileceksiniz. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BALIK:

Gökyüzü bugün, olayları kendi bakış açınıza göre değerlendirip yanlış aksettirmemeniz konusunda uyarıyor sizleri. Özellik Balık burcunun ilk 10 gününde doğanlar, bir anlık öfkenize yenilerek ve yaşadıklarınızı abartarak ifade etmemelisiniz. Daha sonra anlattıklarınız doğrultusunda başkalarının da işin içine katılıp tepkilerini şiddetli bir şekilde ortaya koymasından şikayetçi olmanız pek fayda etmeyecektir. Özel yaşamınızda ise ruhunuzdan dışarıya yansıyan müthiş enerjiniz karşı cinsi size yakınlaştırıyor. Yeni tanıştığınız bir insanla enerjiniz öylesine uyuşabilir ki her an her şey olabilir yaşamınızda.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı

Uz.Dr Ender Saraç’tan Yağ Yakan Acı Kahve Çayı  Uzman Dr Ender Saraç Zayıflatan Hurma Diyeti

0 11 5 Mart 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید