04 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları…

04 Mart 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


04 Mart 2014

KOÇ:

Gökyüzü bugün, özel yaşamınızdaki konuların ön plana çıkacağını işaret etmekte. Eş ya da sevgilinizle uyum ve anlayış çok yüksektir. Adeta bir elmanın iki yarısı gibi birbirinizi tamamlıyorsunuz. Ortak kararlar alabilir, bunları başarı ile uygulayabilirsiniz. İlişkinizin güçlendiği özel bir gündesiniz. Duygularınızı özgür bırakın ve cesaretli davranarak eşinizin de cesaretli adımlar atması için destekleyici davranın. Çocuk sahibi olan Koç’lar, çocuklarının aktiviteleri ve kendine olan güvenleri ile gururlanacakları bir gündeler. Maddi konularda ise şanslı bir gündesiniz. Beklenmedik kazançlar elde edebilirsiniz. Şans oyunlarını denemelisiniz.

BOĞA:

Bugün zorlayıcı olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız ve çözüme kavuşturulmadan üstü kapanmış olaylar tekrar gündeminize gelebilir. Bu kez son derece net tavırlar sergileyerek duygu ve düşüncelerinizi ifade etmelisiniz. Hiç kimse iyi niyetinizi sui istimal etmemeli! Eğitim hayatı devam eden Boğa’lar, bu süreçte öğrenme gücünüz son derece yüksek. Yeni bir eğitim programına katılmayı düşünüyorsanız bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Bekar Boğa’lar, aşk her an kapınızı çalabilir. Alışkanlıklarınızdan uzaklaşın ve yeniliklere açık olun.

İKİZLER:

Bugün size zarar veren tüm bağımlılıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Gerçekçi düşünün ve kendinizi olabildiğince geliştirin. İş ilişkilerinizde çok dikkatli olmayı, sabırlı davranmayı tutarlı bir şekilde sürdürebilirseniz iş hayatınızda başarılı bir sürece merhaba diyebilirsiniz. Toplum içindeki konumunuzu belirlerken zorlayıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bugün bencil ve kibirli davranışlardan uzak durun. Planlarınızı belli bir amaç doğrultusunda derleyip toparlamanız ve bu amaca yönelik bilinçli düzenlemelerde bulunmanız sizi bir çok konuda güçlü kılacaktır. Bilirsiniz bir söz vardır, “Kontrolsüz güç, güç değildir” diye. O zaman yapılması gereken, gücü mantıklı bir şekilde kullanmaktır. Bunun yolu ise, gerçekçi düşünmek ve fevri hareketlerden kaçınmakla olur.

YENGEÇ:

Gökyüzü, özel hayatınızda mutluluğu yakalamak ve buna sahip çıkmak adına, sizleri daha fazla mücadele etmeniz konusunda disipline edecek. Bugün içinde, ilişkinizle ilgili alacağınız kararlarda aceleci davranmayın. Gerçek mutluluğu ve huzuru yakalamanız için öncelikle sorumluluklarınızı gözden geçirmeli, kendinize öz eleştiride bulunmalısınız. Bugüne kadar yaşadıklarınızdan dersler çıkarmak, bundan sonra yaşayacaklarınızda sizin için son derece önem taşıyacaktır. İş hayatınızda beklenmedik fırsatlar kapınızı çalacak. Ani kararlar vermeden, iyice araştırarak, temkinli davranışlar sergileyerek işe koyulmalısınız. Bugün geçmişte çözümleyemediğiniz sorunları, hesaplaşmaları ve güzellikleri yeniden değerlendirebilirsiniz. Bu sayede kafanızdaki keşkelerden de kurtulmuş olacaksınız.

ASLAN:

Gerçek mutluluğu ve huzuru yakalamanız için öncelikle sorumluluklarınızı gözden geçirmeli, kendinize öz eleştiride bulunmalısınız. Bugüne kadar yaşadıklarınızdan dersler çıkararak bundan sonra yaşayacaklarınızı belirleyebilmeniz adına oldukça önem taşıyacaktır. Yaşamınızda artı ve eksilerin dengeleneceği bir dönemin içindesiniz. Gökyüzü sizleri rahatsız olduğunuz alışkanlıklarınız, olaylar ve kişileri, olması gerektiği yerde muhafaza etmeniz ya da tam anlamıyla yaşamınızdan uzaklaştırmanız için harekete geçiriyor. Duygularınızla aklınızı uyum içinde kullanabileceksiniz. Hayatınızla ilgili önemli kararlar almanız, hedeflerinizi belirlemeniz için cesaretiniz harekete geçecek. Bilgilerinizi, tecrübenizi insanlarla paylaşarak bir yıldız gibi yükselecek, insanların sevgi ve desteğini kazanacaksınız. Düşlerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz muhteşem bir gün. Dostluk çevreniz genişleyerek sizi yürekten destekleyen, hedefe yürümenizde yanınızda olan kişilerle başarının mutluluğunu paylaşacaksınız. Evren size yenilenmeniz isteklerinizin gerçekleşmesi için şahane bir gün armağan etmekte. Bunun değerini bilerek hareket edin.

BAŞAK:

Gökyüzü, gün içinde çok sabırlı davranmanız konusunda uyarıcı. Olaylar ne kadar can sıkıcı olsa da sakın yılmayın ve yakın çevrenizle güç mücadelelerinin içine girmekten kaçının. Cesur doğanız başkalarının sözcülüğünü yaparak zarar görmenize sebep olabilir. Gün içinde ailenizdeki bazı insanların baskı ve kontrollerine maruz kalmanız mümkün. Bu durum sizi sinirlendirip kırabilir. Sizlere tavsiyem birbirinizle güç mücadelesinde bulunmak ve baskın gelmek adına sonradan pişman olacağınız davranışlar sergilemekten kaçınmanız olacaktır. Bekâr Başak’lar bugün hayatlarının kadını ya da erkeği ile tanışabilirler. Beraberliği olanlar ise ilişkilerini evlilikle tamamlayıp aşklarına sonuna kadar sahip çıkacaklar. Bugünün sürpriz gelişmelerinden biri de yıllar önce bitmiş bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi. Gün içinde alacağınız kararlarda aceleci davranmayın.

TERAZİ:

Gökyüzü bugün, özgürlük duygunuzun yükselerek olumlu etkileri olacağına işaret etmekte. Bu özgürlük, var olan şartlarınızı iyileştirerek çalışma ortamınızda daha iyi imkanlar sağlayabilmeniz için mücadele gücünüzü harekete geçirecek. Sorumluluğunu aldığınız hemen her konuda olumlu sonuçlar alabilmek için kararlar alacaksınız. Ailevi ilişkilerinizde birtakım kararsızlıklar kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekte zorlanmanıza neden olabilir. Bugünün şifresi, ne olursa olsun sakinliğinizi korumak ve olayları daha da işin içinden çıkılmaz bir hale getirmemeye çalışmaktır.

AKREP:

Gökyüzü bugün, özgürlük duygunuzun yükselerek olumlu etkileri olacağına işaret etmekte. Bu özgürlük, var olan şartlarınızı iyileştirerek çalışma ortamınızda daha iyi imkanlar sağlayabilmeniz için mücadele gücünüzü harekete geçirecek. Sorumluluğunu aldığınız hemen her konuda olumlu sonuçlar alabilmek için kararlar alacaksınız. Ailevi ilişkilerinizde birtakım kararsızlıklar kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekte zorlanmanıza neden olabilir. Bugünün şifresi, ne olursa olsun sakinliğinizi korumak ve olayları daha da işin içinden çıkılmaz bir hale getirmemeye çalışmaktır.

YAY:

Gökyüzü size, kendinizi yenilemeniz ve ruhsal olarak daha güçlü olmanız için güzel bir şans veriyor. Kişisel bakımınızı ve ruhsal beslenmenizi bugün yapabilirsiniz. Daha önce uzak durduğunuz meditasyon ve spritüel öğretiler için fırsat yaratın ve öğrendiklerinizi uygulayın. Yoğun geçen bir haftadan sonra enerjinizi yükseltmeye fazlasıyla ihtiyacınız var. Sevdiklerinizle hoş vakit geçirebilirsiniz. Fakat hesapta olmayan rahatsızlık duyduğunuz insanlarla karşılaşabilir, onların iğneleyici sözlerinden etkilenebilirsiniz. Son derece sakin davranarak gereken cevabı onlara vermekte gecikmeyin. Kendi kendinize sinir harbi yapacağınıza bırakın onlar sinirlensin. Bugün size özel olsun, kendinizi şımartın ve sevdiğiniz şeylerle ilgilenin.

OĞLAK:

Gökyüzü sizi fırsatlarla kuşatıyor adeta. Bugün kendinizi son derece dinamik ve enerjik hissedecek çevrenize de bu olumlu enerjilerinizi aktaracaksınız. Sahip olduğunuz müthiş zekanızı iş ve eğitim hayatınızda en yüksek haliyle kullanarak size sunulan şansları en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz. Ruhunuzdan gelen bilgelik zekanızla birleştiğinde, isteyip de başaramayacağınız hiçbir şey yok. Şimdi başkalarının ne söyledikleri değil sizin ne istediğiniz önemlidir. Kimsenin sinirlerinizi bozmasına izin vermeden kendinizi yapmak istediklerinize odaklayarak hareket etmelisiniz. İsteyin ve gerçekleştirin. Özel yaşamınızı ilgilendiren konularda kararlar almak ve iletişimi mükemmel hale getirmek için uygun zamanlardasınız. Kendinizi ifade ederken sakin ve adaletli yaklaşımlarınız birlikte olduğunuz insan tarafından takdir edilecek ve size olan ilgi ve sevgisinin yoğunlaşmasını sağlayacaktır.

KOVA:

Size yakın olan aile bireylerin talepleri sizi bunaltabilir. Yapabileceğinizden fazlasına yüklenmek ruhsal ve maddi olarak yıpranmanızdan başka bir işe yaramaz. Kararlı olmalı ve yapabileceğinizin dışına çıkmamaya özen göstermelisiniz. Gökyüzü bugün, sevdiğiniz insana karşı daha anlayışlı ve duyarlı davranmanızın getireceği güzel paylaşımlara işaret ediyor. Bugün sürpriz teklifler alabilirsiniz. Hemen cevap vermeden önce düşünmeli, araştırmalar yapıp detaylara dikkat ederek hareket etmelisiniz. Olabildiğince sosyal olun, arkadaşlarınızla bir araya gelin, uzun ve keyifli sohbetler neşenize neşe katacaktır.

BALIK:

Gökyüzü bugün sizleri, düşünmeniz ve kararlar almanız için teşvik ediyor. İnsanların sizin üzerinizde bu kadar etkili olmalarının nedeni siz misiniz yoksa olaylar mı? Kimse siz istemediğiniz ve izin vermediğiniz sürece düşüncülerinizi değiştiremez. Yaşanan olumsuzluklar mutlaka ruh halinizi etkileyecektir fakat düşüncelerinizi ortaya koymanıza kararlı olduğunuz konularda geri adım atmanıza engel olabilmeleri tamamen sizin iradeniz altındadır. Kendinize hak ettiğiniz değeri vermelisiniz. Kimsenin sizi başkalaştırmasına izin vermeyin. Ruhsal enerjiniz oldukça kuvvetlidir. Bugünlerde bunun değerini bilerek kendinizi bu alanda geliştirmeli ve sezgilerinizin rehberliğinde ilerlemelisiniz. Hedeflerinizi olabildiğince yüksek tutarak disiplinli bir şekilde çalışın, çalışın, çalışın. Çalışmalarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Sabrınız ve azminizle hayalini dahi kurmadığınız noktalara erişebilirsiniz. Özel yaşamınızda huzur ve sevgi dolu bir gündesiniz.

Arananlar :tesettürlü sade gelin başı,armine 2014 koleksiyonu
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 3 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید