03 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları…

03 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


03 Nisan 2014

KOÇ:

İş hayatınızda başarı çıtanızın hızla yükseldiği pırıl pırıl bir dönemdesiniz. Yeteneklerinizi doğru zamanda, doğru yerde bulunmanın şansı ile ortaya koyabilmenin şansını yakalayarak kariyerinize yeni bir yön verebileceksiniz. Maddi manevi şanslı günlerdesiniz. Bugünlerde iletişime önem verin. Dostlarınızdan gelecek destek sizleri daha da güçlü bir konuma taşıyacak. Yenilikçi devrimlere hazır olun. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin tartışma anında söylediği sözlere pişman olduğunu bilmelisiniz. Zihninizde farklı düşünceler oluşmasına, sevginizin kelimelerin esiri olmasına izin vermeyin. Sevgi emek, sevgi sabır, sevgi anlayış demektir.

BOĞA:

Gökyüzü, kararsızlık ve umutsuzluklarınızdan uzaklaştırıyor sizleri. Düşünceleriniz netlik kazanacak ve başarılı girişimlerin altına cesurca imzanızı atacaksınız. Yaşadıklarınızın ağırlığı omuzlarınıza yorgunluk düşürmüş olsa da sizler güçlü insanlarsınız. Silkinecek ve bir anda enerjinizi toplayarak iş ve özel yaşamınızda her şeyi kontrol altına alabileceksiniz. Öylesine güçlü bir dönemdesiniz ki tıkandığınız ve nefes almakta zorlandığınızı hissettiğiniz hemen her konuda rahatlamalar yaşayacak, kararlarınızı başarı ile uygulayabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin davranışlarına karşı aşırı hassas davranacağınız günlerdesiniz. Sizden saklamış olduğu birçok konu gün yüzüne çıkabilir. Tavrınızı koyun ve sezgilerinizin size işaret ettiği şekilde hareket edin.

İKİZLER:

Gökyüzü, iş hayatınızda sizin dışınızda gelişen olaylara adapte olmanız ve sabırlı davranmanız için uyarıyor sizleri. Sabırsız davranırsanız zararlı çıkabilirsiniz. Kısa süreli gecikmeler ve işlerin beklediğiniz şekilde ilerlemesi biraz zaman alsa da istediğiniz hale gelecektir. Ailevi ilişkileriniz bugün önem kazanmakta. Onların sevgi ve ilgisini karşılıksız bırakmamalı, daha fazla zaman ayırmaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise fırtınadan önceki sessizliği dağıtmanın zamanı geldi. Duygularınızı özgür bırakın ve içinizde biriktirdiğiniz her şeyi cesurca ifade edin. Kaybetmek korkusu gerçek duygularınızı ifade etmenize engel olmasın.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün, birinci önceliğinizi iş hayatınıza verip biriken işlerinizi tamamlamanız ve yeni gelen işlerinizle ilgilenmenin getireceği şanslara işaret etmekte. İletişime ne kadar çok önem verirseniz o denli şanslı çıkacaksınız. Bugün işiniz gereği bir arada olduğunuz kişilerden oldukça önemli bir teklif alabilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda yaşanacak maddi gelişmelerle rahatlayacak, uzun zamandır sıkıntı duyduğunuz önemli bir konunun olumlu sonuçlanması ile sevineceksiniz. Özel yaşamınızda ise “Gitmek mi çözüm, kalıp mücadele etmek mi?” sorusu gün boyu zihninizi meşgul edebilir. Birlikte olduğunuz insanla düşüncelerinizi, korkularınızı, rahatsızlıklarınızı paylaşmadığınız sürece sadece kendinize değil ilişkinize de haksızlık eder ve yanlış kararlar alabilirsiniz.

ASLAN:

Gökyüzü bugün, hırsınızı kontrol altına almanız için uyarıyor sizleri. Ben merkezli düşünerek öfkenize yenildiğiniz takdirde karşılaşacaklarınız hiç sizin tahmin ettiğiniz şekilde olmayabilir. Dikkatli davranın. Öncelikle kendinize adil olmalı ve yaşanan olaylar her ne olursa olsun empati kurarak hareket etmelisiniz. İş hayatınızda bugün eleştirileri yapıcı yönde almalı, sizden yaşça büyük insanların tecrübelerine itibar etmelisiniz. Özel yaşamınızda da öfkenizi kontrol etmelisiniz. Aksi halde birlikte olduğunuz insanı kırabilir, siz de kırılabilirsiniz. Beraberliği olmayan Aslan’lar, bugün kendinizle baş başa kalın, sevdiğiniz bir hobinizle ilgilenin ve sakinleşin.

BAŞAK:

Bugün, iş hayatınızda kalıplaşmış düşüncelerinizden ve alışkanlıklarınızdan uzaklaşmayı başarmalı, yeni fikir ve önerilere açık olmalısınız. Tekdüze giden birçok şey olumlu yönde değişebilir. Değişim sizleri korkutmamalı, değişen sadece şartlar ve konumuz olacaktır. Bu dönemde isteklerinizi ifade etmekten korkmayın. Özel yaşamınızda ise özellikle beraberliği olmayan Başak’lar, keyif alacağınız, sizi anlayan ve size değer veren birinin varlığı ile aşkın tüm güzelliğini ruhunuzda hissedebilirsiniz. Evli Başak’lar, sizler de eşinizle çocuk ya da çocuklarınız arasındaki dengeyi sağlamalısınız. Eşinizle konuşarak daha fazla vakit geçirebilmeniz için ortak çözümler bulmalısınız.

TERAZİ:

Gökyüzü bugün, maddi konularda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Geleceğinden emin olduğunuz paranız gelmeyebilir, verdiğiniz sözleri yerine getiremeyebilirsiniz. Bu durumun önüne geçebilmek için finansal konularda görüşmeleri kendiniz yapmalı ve başkalarının idaresine bırakmamalısınız. Bugünlerde finansal konularda hiçbir beklentinizi şansa bırakmamanız yerinde bir davranış olacaktır. Birlikte çalıştığınız insanların çeşitli entrikalarıyla karşılaşabilir, başarılı gidişatınızın engellenmeye çalışıldığını fark edebilirsiniz. Bu sizler için oldukça iyi bir durum aslında, fark edin ve çevrenizde size zararı dokunacak herkesi yaşamınızdan uzaklaştırın. Özel yaşamınızda ise evli Terazi’ler, eşinizle iletişim kurmakta zorlanabilir ve buna bağlı tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bugün olayları akışına bırakın ve sakin davranın.

AKREP:

Bugün kendinizi, yaşadıklarınızı ve yaptıklarınızı değerlendirerek öz disiplininizin sizi yönlendirdiği doğrultuda önemli kararlar alabilirsiniz. Bugünlerde işinizle ilgili çok daha özverili ve prensipli bir çalışma tarzı belirlemelisiniz. Maddi anlamda çok şanslı bir dönemdesiniz verdiğiniz emeğin mükafatını fazlasıyla alacaksınız. Yurt dışı ile bağlantılı eğitim ya da işinizle ilgili önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Korkularınızı, başkalarının bu konuda ne düşündüğünü bir tarafa bırakın ve içinizdeki ışığı eğitimle geliştirmeye bakın. Özel yaşamınızda ise yaşanan gelişmelere karşı tedbirli davranmalı, duygularınızı belli etmemeye özen göstermelisiniz.

YAY:

Bugün burkma ve çarpmalara karşı dikkatli olmalı, bedeninize gereken önemi vermeyi öğrenmelisiniz. Günün ilerleyen saatlerinde işinizle ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni fikirlere açık olmalı ve sizden yaşça büyük insanların tecrübelerinden faydalanarak hareket etmelisiniz. Maddi konularda oldukça şanslısınız, unuttuğunuz ya da uzun zamandır tahsil edemediğiniz bir alacağınız bugün gelebilir. Ev hayatınızı ilgilendiren konularda ise gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ani çıkışlar yapmamalı ve ilk sözü söyleyen taraf siz olmamalısınız. Bekar Yay’lar, bugün karşı cinsin yoğun ilgisi ruhunuzu okşayacak fakat birden fazla insanın ilgisi doğru karar vermenize engel olacaktır. Anlık kararlar almaktan uzak durmalısınız.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün; akraba, kardeş gibi yakınlarınızın iğneleyici sözlerinin sinirlerinizi gerebileceğine işaret etmekte. Siz kimsenin işine, gücüne ve yaptıklarına karışmazken insanların sizin hemen her işinize müdahale etmeye çalışmaları karşısında sabrınız taşabilir. Haksız da sayılmazsınız. İnsanlar nerede durmaları gerektiğini ve sizin kararlarınıza saygı duymayı öğrenmeli. Kaldı ki sizler saygı sınırlarını aşmadığı sürece yapıcı eleştirilere her zaman açıksınızdır. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın sevgi dolu yaklaşımları ile gergin ruh halinizden kolayca sıyrılarak ve hayatın keyifli yönlerine yönelerek enerjinizi yükselteceksiniz. Bu olumlu enerjiniz de iş hayatınıza yansıyacak, sizlere başarı ve kazanç olarak geri dönecek. Olabildiğince negatif insanları çevrenizden uzaklaştırın ve yolunuza bakın.

KOVA:

Gökyüzü bugün, zihninizin bir hayli karışık olacağına işaret etmekte. İsteklerinizi ve yaptıklarınızı sorgulayacağınız bir gündesiniz. Geçmişte size doğru gelen şeyler bugün gelmeyebilir ve o dönemlerde istemeden de olsa sergilediğiniz davranışlarınızdan pişmanlık duyabilirsiniz. Bu duyguyu olumsuzluk olarak algılamaktansa kendinize yaptığınız bir öz eleştiri olarak değerlendirip kendinize yeni bir yol çizebilir ve bundan sonrası için içinizdeki sesi dinleyerek doğrularınızı hayata geçirebilirsiniz. İş hayatınızda ortaklıkları olan İkizler, bugün resmi dairelerle ilgili konularda birtakım aksaklıklar söz konusu olabilir. İletişim gücünüzü ortaya koymalı ve aksi gelişen olayları lehinize çevirmelisiniz.

BALIK:

Gökyüzü, yoğun iletişimin getireceği şanslara işaret etmekte. Bugünlerde hedeflerinizi yükseltmeli ve duygusallığınızın cesaretinizin önüne geçmesine izin vermeden hareket etmelisiniz. Ruhunuzda yükselen pozitif enerjiyi iş ve eğitim hayatınızda en iyi şekilde değerlendirebilir, hayalini kurduğunuz düşlerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz. Yurtdışı ile bağlantılı konularda yaşanacak sürpriz gelişmeler sizlere yeni kapıları aralayabilir. Yüksek mevkilerde bulunan insanlardan gelecek destekler alabilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli Balık’lar, yaşanan onca hayal kırıklığından sonra eşinizin pişmanlığını tüm kalbiyle ve sevgisiyle anlamış olması, bu duygularını size hissettirmesi ile ilişkinizde hiç olmadığınız kadar mutlu bir başlangıç yaşayabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 5 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید