03 Aralık 2014 Günlük Burç Yorumları

3 ARALIK 2014 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI
Paylaş
 


03 Aralık 2014 Yorumları…

3 ARALIK 2014 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

3 ARALIK 2014 GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ:

Gökyüzü bugün, ailevi konularda yaşanacak gelişmelerde fikirlerinizi açıkça ifade edip rahatsızlıklarınızı dile getirmeniz için destekliyor sizleri. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin iş hayatında yaşanacak ani olaylar kısa süreli krizlere neden olabilir. Sizlere tavsiyem olgun davranıp ateşe körükle gidecek yaklaşımlar içinde olmamanız.

BOĞA:

Gökyüzü bugün, rakiplerinizin kıskançlıkla yapacağı davranışlarla karşılaşabileceğinize dikkat çekmekte. Hiç bir şeyin hele hele rakiplerinizin enerjinizi düşürmesine izin vermeyin. Siz işinize bakıp başarı çıtanızı yükseltmek için neler yapabileceğinizin peşinden gidin. Özel yaşamınızda ise yeni tanışmalar keyifli bir beraberliğin temellerini atmanızıda sağlayabilir.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün, sorunları olan İkizler burçlarının yüzünü güldürecek etkilerle moral bulacağınızı müjdeliyor sizlere. İkili ilişkilerinizde de bugün arkadaşlarınızdan gelecek şanslı etkiler söz konusu. İş arıyor ya da iş değişikliğine gitmeyi düşünüyorsanız tam zamanı. Özel yaşamınızda ise kıskançlık duygunuz sorunlara neden olabilir.

YENGEÇ:

Gökyüzü bugün, aşk hayatınızdaki belirsizliklerin netleşeceğini ve sorun ettiğiniz meselelerin iç yüzünü öğreneceğinize işaret etmekte. Bugün işinizle ilgili ertelediğiniz ve gereken önemi göstermediğiniz ya da gösteremediğiniz konuları gündeminize almalısınız. Birlikte çalıştığınız insanların da görüşlerine başvurarak disiplinli bir şekilde çalışmalı ve düzenlemelerde bulunmalısınız.

ASLAN:

Gökyüzü bugün, aşk hayatınızdaki belirsizliklerin netleşeceğini ve sorun ettiğiniz meselelerin iç yüzünü öğreneceğinize işaret etmekte. Bugün işinizle ilgili ertelediğiniz ve gereken önemi göstermediğiniz ya da gösteremediğiniz konuları gündeminize almalısınız. Birlikte çalıştığınız insanların da görüşlerine başvurarak disiplinli bir şekilde çalışmalı ve düzenlemelerde bulunmalısınız.

BAŞAK:

Bugün çalışma arkadaşlarınız ve yetkilelerinizle eleştiriden uzak ve ılımlı bir şekilde anlaşmaya çalışmanız pek çok avantajı beraberinde getirecektir sizlere. Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insana yeteri kadar söz hakkı tanımazsanız anlaşmanız tabi ki mümkün olmaz. Bu etki altında benim fikrim diye ısrar etmektense söylenenleri ve olanları olduğu gibi tarafsız bir şekilde görmeye çalışırsanız hem boşuna ortam gerilmez hem de çok daha mantıklı bir şekilde durumlar ele alınır. Böylece aranızda sağlıklı bir iletişim kurulmuş olur.

TERAZİ:

Bugün sözlerinize dikkat edin, iyi işler çıkarayım derken boş yere gerilim yaratmayın. Size göre olmayan monoton veya sevmediğiniz bir işte çalışıyorsanız meydana gelebilecek huzursuzlukların bilincinde olarak dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise önyargılı yaklaşımlarınız tartışmalara neden olabilir.

AKREP:

Bugün “Ben” demek yerine; “biz” diyerek hareket etmelisiniz. Bir yandan kendi isteklerinizi öne sürmeye çalışırken; diğer yandan beraber olduğunuz insanı önemseme zorunluluğunuz; doğal olarak içsel bir gerilim yaratabilir. Bu gerilim ise ilişkinin iplerini her iki tarafın da, karşılıklı olarak çekiştirerek koparmasına neden olabilir.

YAY:

Ruhunuzu ve emeğinizi kattığınız her şeyin karşılığını almaya başladığınız harika bir sürecin içerisindesiniz. Kendinize güvenin, zorlu olaylardan sonra gelen huzurlu ve bereketli günlerin keyfini çıkarın. Özel yaşamınızda ise güzel paylaşımlar ön plana çıkmaya başlıyor. Sağlıklı bir hayat ve güzel bir ilişki için duygularınızı ifade etmekten korkmayın.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün, canınızı yakmak isteyenlere karşı güçlü bir duruş sergilemeli, ruhunuzda barındırdığınız o büyük gücü açığa çıkarmalısınız. İş hayatınızda ise keyifli gelişmeler ve sürpriz tekliflerle moral bulacaksınız. Şansınız çok yüksek, yurt dışı ile bağlantılı teklifler alabilirsiniz. Hiç tereddüt etmeden kabul etmelisiniz.

KOVA:

Yaşamınızı yeniden yapılandırabileceğiniz bu dönemde eskiyle kıyaslamaları bir kenara bırakmalı ve geleceğinizi olumlu yönde şekillendirecek düşüncelerinizi netleştirmelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli Kova’lar, bugün eşinizin etrafında bulunan içten pazarlıklı insanlara karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Bu insanların güler yüzlü bir tutumla size yaklaşmasına izin vermeyin. Sizinle irtibat kurmayı başardıkları anda onların amaçlarına farkına varmadan hizmet etmiş olursunuz.

BALIK:

Gökyüzü bugün, size galip gelenlerle eşit şartlarda olmanın getirdiği aklın, sabrın ve acılardan olgunlaşmanın getirdiği muhteşem bir zafere işaret etmekte. Kendinize güvenin ve haklı galibiyetinizin sevincini doyasıya yaşayın. İş hayatınızda ise maddi konularda oldukça şanslısınız. Kendinize bir hedef belirlemeli ve birikimlerinizi yatırıma çevirmelisiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 11 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید