02 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları…

02 Nisan 2014 Günlük Burç Yorumları
Paylaş
 


KOÇ:

Gökyüzü bugün, ruhsal yönünüzün oldukça kuvvetli olduğuna ve sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket etmenin getireceği avantajlara işaret etmekte. Bugün mistik yönünüzü geliştirme yönünde bir adım atabilirsiniz. Bu yönünüz yaratanın size armağanıdır. Özellikle iş hayatınızla ilgili konularda kararsızlıklar söz konusu olursa sezginizin yardımına başvurabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise karmaşık duygular içinde olabilir, birlikte olduğunuz insanın davranışlarını itici ve samimiyetten uzak bulabilirsiniz. Anlık tepkiler vermemeye çalışın ve sakinliğinizi sağladığınızda duygu ve düşüncelerinizi net bir şekilde ifade edin. Sizler yapmacık tavır ve davranışlara tahammül edebilecek kişiler değilsiniz.

BOĞA:

Gökyüzü bugün, maddi konularda yüzünüzün güleceğini müjdelemekte. Uzun zaman sonra böylesi hızlı bir gelişme ile isteklerinizi gerçekleştirme yönünde harekete geçebileceksiniz. Sevdiğiniz bir dostunuz aracılığı ile gelen parayı karlı çıkacağınız bir yatırımda imkanı bulabilirsiniz. İş hayatınızda ise saygınlığınızın ve popülaritenizin arttığı zamanlardasınız. Kendinize güvenin ve iletişime önem verin. Eleştirilere ve birtakım haksız konuşmalara maruz kalabilirsiniz. Böylesi durumlar sizleri üzmemeli, siz kelimelerin esiri olmadan yapmanız gerekenleri uygulayın. Boş laflara harcayacak zamanınız yok. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insanın şefkatli yaklaşımı ile huzur bulacak ve ilişkinizdeki bu uyum ve huzur, yaşamınızın her yönünde sizlere olumlu olarak yansıyacak.

İKİZLER:

Gökyüzü bugün, yakın çevrenizde iyi niyetinizden faydalanmak isteyen insanların ısrarcı tavırları ile karşılaşacağınıza işaret etmekte. Merhametiniz başınızı ağrıtabilir. Dikkatli davranın ve insanlarla ilişkinizin sizin belirlediğiniz ölçülerde kalmasını sağlayın. İş hayatınızdaki durgunluğun son bulduğu, maddi gelirlerinizin arttığı, önemli tekliflerle karşılaşarak başarınızı katlayacağınız zamanlardasınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın bencil ve her şeyi ben bilirim tarzındaki yaklaşımları sinirlerinizi bozabilir. İç sesinize güvenerek ilerlemeye devam edin.

YENGEÇ:

Gökyüzü, yoğun ve stresli bir günün sizleri beklediğine işaret etmekte. Sabah saatlerinde çalışma arkadaşlarınızdan biriyle ufak bir sebepten ciddi bir tartışma yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki gerginse siz sakin davranmaya çalışın. Maddi konularla ilgili beklediğiniz gelişmeler bugün de istediğiniz gibi gelişmeyebilir, hatta beklenmedik ödemelerin gün yüzüne çıkmasıyla paniğe kapılabilirsiniz. Gün içinde tartışmalardan uzak durarak çözüm odaklı davranmanız günü olumlu etkilerle geçirmenizi sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise ilişkilerinizde yaşanacak olumlu gelişmeler söz konusu.

ASLAN:

Gökyüzü, son derece yoğun bir iletişim ve görüşme temposu içinde olacağınıza işaret etmekte. Bugün birlikte çalıştığınız insanlarla üstün gelmek mücadelesi yerine işbirliği içinde hareket etmeniz faydanıza olacaktır. Kendi fikirlerinize muhalefet edilmesini boyun eğdiriliyormuş hissine kapılmadan değerlendirirseniz tabi ki haklarınıza saygılı olmaları kaydıyla istediğiniz ilerlemeyi kaydedersiniz. Maddi konularda ise dikkatli davranmalı ve hemen karar vermemelisiniz. Bu konuda çalıştığınız insanların baskısı söz konusu olabilir. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana karşı biraz daha anlayışlı olmalısınız. Sizin dışınızda gelişen olayların olabileceğinin bilinci ile anlayışlı davranmanız ilişkiniz için fayda sağlayacaktır.

BAŞAK:

Bugün, işinizle ilgili yapılan anlaşma ve sözleşmelerin aktif olmasıyla popülariteniz ve maddi gelirlerinizde önemli artışlar yaşamaya başlayabilirsiniz. Yaptığınız işleri titizlikle değerlendirmelisiniz. Uzun süredir yaşadığınız konsantrasyon probleminiz de ortadan kalkıyor. Bugün öğrenme ve algılama gücünüz son derece yüksek. Özel yaşamınızda birliktelikleri olan Başak’lar, 3. şahısların kıskanç ve sinsi yaklaşımlarıyla karşılaşmaları söz konusu olabilir. Beraberliğinizdeki uyum ve paylaşım insanları kıskandırarak bu tarz yaklaşımlara itebilir. Bu gibi insanların huzurunuzu kaçırmalarına fırsat vermeden gönül birliğiyle gerekeni yapmalısınız. Bekar Başak’lar, bugün yüksek enerjiniz karşı cinsin bir hayli dikkatini çekerek size yaklaşmasını ve duygularını açıkça ifade etmesini sağlayacak kadar güçlü.

TERAZİ:

Gökyüzü, finansal konularla ilgili hassas bir sürecin içinde olduğunuza işaret etmekte. Bu süreç içinde harcamalar, çekler, kredi gibi konularda özellikle de ortaklaşa hareket ettiğiniz insanlarla hesap kitap yaparak, artıyı eksiyi dengelemeyi başaramazsanız durum sizin için hiç de iç açıcı olmayan sonuçları beraberinde getirebilir. Birlikte çalıştığınız insanların güvenilirliğini yeniden gözden geçirmeniz ve ortaya çıkan tabloya göre gerekiyorsa yolları ayırmanız faydanıza olacaktır. Başkalarının sorumlu olduğu konularda kabak sizin başınıza patlayabilir. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanla sorunlarınızı yapıcı bir şekilde değerlendirmeniz birbirinize olan sevginizi artırarak sizi daha da yakınlaştıracaktır. Yeni bir ilişkiye adım attıysanız korkularınızın yaşanacak güzelliklerin önüne geçmesine izin vermemeli, geçmişi arkanızda bırakarak hareket etme özgürlüğünü yaşamayı öğrenmelisiniz.

AKREP:

Gökyüzünden ruhunuza yansıyan etkiler, bugün kendi düşüncelerinizi kelimelerle ifade etme isteğinizi harekete geçiyor. Yakınlarınız ve birlikte çalıştığınız insanlarla ortak menfaatler üzerinde çatışmalar yaşanabilir. Sakinliğinizi korumalısınız. Vereceğiniz tepkiler, maddi zararlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Bugün duygusal duyarlığınız beraber olduğunuz insan ile aranızda zorluklar çıkmasına neden olabilir. Olaylara ve davranışlarınıza egonuzu yansıtmadan önce diğer insanların da duygularını düşünerek harekete edin. Haklıyken haksız durumuna düşebilirsiniz. Birlikteliğinizle ilgili deneyim kazanacak ve olgunlaşacaksınız.

YAY:

Gökler, işinizle alakalı konularda olabilecek yasal sıkıntılara işaret etmekte. Birileri işlerinizi zora sokmak için gerçekliği olmayan konularla yapmanız gerekenleri engellemek ve geciktirmek için bu yollara başvurabilirler. Tüm dikkatinizi ve zekanızı işinize vermeli, bu gibi oyunlara düşmemelisiniz. Uzun süredir aynı işte devam edenler, verdikleri emeğin geri dönüşümünü sürpriz bir terfi ya da zamla alabilirler. Ailenizle ilişkilerinizi biraz daha sıcak tutmalısınız. İşinizle onlar arasındaki dengeyi sağlayamazsanız ilerleyen günlerde aranızda ciddi problemler ve tartışmalar söz konusu olabilir. Birlikteliği olmayan Yay’lar, geçmişte beraber olup yollarınızın ayrıldığı sevgilinizle yaşadığı problemleri sebebi ile bir araya gelebilirsiniz. Yaşadığı pişmanlığa üzülerek ona ve ilişkinize bir şans daha verebilirsiniz.

OĞLAK:

Gökyüzü bugün, kendinizi şımartmanız için destekliyor sizleri. Uzun zamandır başkalarının sebep olduğu problemlerle uğraşıp kendinize yeteri kadar zaman ayıramadınız. Biri bitmeden diğeri başlayan sorunlar sizi fazlasıyla yordu ama olsun, kazanan siz oldunuz. Emek verdiğiniz her şeyin olumlu karşılığını almaya başlıyorsunuz. Gitmesi gereken gidiyor, bitmesi gereken bitiyor ve daha iyisi sizin için en olumlusu geliyor yaşamınıza. Bugün işinizle ilgili konularda hoşgörülü olmayı başarırsanız maddi olarak sürpriz gelişmeler yaşayabilir, kendi alanınızda parlak bir teklif alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yaşadığınız onca acı tecrübeden sonra ilişkinize sahip çıkmayı ve gizliliğe önem vermeyi öğrendiniz. Bu süreçte böyle bir teşebbüs içinde olacakların size çok iyi bir ders olduğu kesin.

KOVA:

Gökyüzü bugün, özel yaşamınızdaki konular üzerinde bir hayli düşünceli olup kararlar alacağınıza işaret etmekte. Beraber olduğunuz insana duyduğunuz sevgi ve güveni sorgulayacağınız, sezgilerinizin sesine kulak vererek hareket edeceğiniz bir gündesiniz. Emin olun, sezgileriniz sizi yaşadığınız ikilemden kurtarabilecek kadar kuvvetlidir. İş hayatınızda ise birtakım engeller yaşansa da kıvrak zekanız ve sempatik tavırlarınız sayesinde hepsinin üstesinden geleceksiniz. Maddi konularda şanslı bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise yasal konularla ilgili beklenmedik gelişmelerle sarsılabilirsiniz. Öfkenizin esiri olur, haksızlık ederseniz haksızlık görebilirsiniz.

BALIK:

Bugün bilinçaltınızdaki konular gün yüzüne vurabilir. Yaşamış olduklarınızdan duyduğunuz hüzün ve pişmanlıklar gün boyunca üzerinizde hakim olacaktır. Özellikle özel yaşamınızı ilgilendiren konularda yaşananları düzeltme isteğiniz öylesine kuvvetlidir ki sizden hiç beklenmeyen davranışlar sergileyebilirsiniz. Duygularınızın kontrolünüzü sarsmasına izin vermeyin. İş hayatınızda ise ufak tefek olumlu gelişmeler kendinize olan güveninizi yükseltecektir. Bu güzel enerjileri akıllıca değerlendirir, başkalarının etkisi altında kalmadan güvenle hareket edebilirseniz kendi şansınızı kendiniz yaratabilir ve kısa sürede oldukça başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Sponsorlu Bağlantılar
Ara
Son Yazılar

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi

Evde İşinize Yarayacak 8 Pratik Bilgi Tebeşir nemi ve kokuları yok etme konusunda çok başarılıdır.

0 9 13 Şubat 2019
Kategoriler

Moda, Kıyafet Modelleri, Bayan Giyim, Gelinlik Modelleri,Saç Bakımı Sosyetikcadde.com
خرید کریو دانلود فیلم دانلود آهنگ جدید